Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 6352857
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G
Brutoprijs 16,81
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 11426588
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 18668
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 2229857
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 1092761
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 6375443
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 6371562
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 6371551
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 6370795
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 6371204
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 11472154
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 11442022
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 11474826
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 11477668
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 11454031
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 17988636
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 17977814
Eaton - Signaallamphouder - M22-LED230-G 216565 12388889
Type nummer
M22-LED230-G
EAN-code
Met geïntegreerde trafo
Nee
Met geïntegreerde spanningverlagende weerstand
Nee
Met geïntegreerde lichtbron
Ja
Met geïntegreerde diode
Ja
Lamphouder
Geen
16,81
Brutoprijs 16,81
In stock green icon Op voorraad: 80
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Configureer via Eaton RMQ Configurator
Productomschrijving
216565 M22-LED230-G Element LED, groen, frontbevestiging, 85-264VAC
LED-element, bevestiging: frontbevestiging, Aansluittechniek: schroefklemmen, Nominale bedrijfsspanning: Ue = 85 - 264 V AC, 50/60 Hz V, nominale bedrijfsstroom: Ie = 5 - 15 mA, stroomverbruik: Pmax.= 0,33 W, Bij 230 V, Beschermingsgraad: IP20, aansluiting op SmartWire-DT: Nee, normen: IEC 60947-5-1
EAN-code 4015082165659
Artikelklasse (ETIM) Signaallamphouder
Merk Eaton
Serie RMQ M22
Type nummer M22-LED230-G
Omschrijving Element LED, groen, frontbevestiging, 85-264VAC
Land van Oorsprong DE
Technisch
Met geïntegreerde trafo Nee
Met geïntegreerde spanningverlagende weerstand Nee
Met geïntegreerde lichtbron Ja
Met geïntegreerde diode Ja
Lamphouder Geen
Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz 85 - 264 V
Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz 85 - 264 V