Eaton - Schakelveilighedenkast - SRH250/4
Brutoprijs
1.294,29
Eaton - Schakelveilighedenkast - SRH250/4
Ons artikelnummer
1011311
Artikelnummer fabrikant
1863899
Type nummer
SRH250/4
EAN-code
8711426105768
Aantal polen
4
Meeschakelende nul
Ja
Nom. (meet)stroom
250 A
Nom. (meet)spanning
690 V
Aantal groepen
1
Productomschrijving
1863899 SRH250/4 Schakelveiligh.kast, DMV 250A gr1 3p+N
Schakelveilighedenkast met DMV 250 A NH1 3p+N
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1011311 |
| Artikelnummer fabrikant | 1863899 |
| EAN-code | 8711426105768 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelveilighedenkast |
| Merk | Eaton |
| Serie | Halyester |
| Type nummer | SRH250/4 |
| Omschrijving | Schakelveiligh.kast, DMV 250A gr1 3p+N |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Nom. (meet)stroom | 250 A |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Aantal groepen | 1 |
| Breedte | 270 mm |
| Beveiliging | Mespatroon |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Hoogte | 540 mm |
| Diepte | 246 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Met transparant deksel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,909 kg |
| Afmeting verpakking | 0,248 x 0,272 x 0,542 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.294,29 per 1 st |
Artikel bevat 1 st