Eaton - Schakelveilighedenkast - SLH630/1
Brutoprijs
2.509,35
Eaton - Schakelveilighedenkast - SLH630/1
Ons artikelnummer
1011363
Artikelnummer fabrikant
1864052
Type nummer
SLH630/1
EAN-code
8711426105638
Aantal polen
3
Meeschakelende nul
Nee
Nom. (meet)stroom
630 A
Nom. (meet)spanning
690 V
Aantal groepen
1
Productomschrijving
1864052 SLH630/1 Schakelveiligh.kast, DMV 630A gr3 3p+sldN
Schakelveilighedenkast met DMV 630 A NH3 3p+sldN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1011363 |
| Artikelnummer fabrikant | 1864052 |
| EAN-code | 8711426105638 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelveilighedenkast |
| Merk | Eaton |
| Serie | Halyester |
| Type nummer | SLH630/1 |
| Omschrijving | Schakelveiligh.kast, DMV 630A gr3 3p+sldN |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 630 A |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Aantal groepen | 1 |
| Breedte | 360 mm |
| Beveiliging | Mespatroon |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Hoogte | 720 mm |
| Diepte | 299 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Met transparant deksel | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 15,387 kg |
| Afmeting verpakking | 0,301 x 0,362 x 0,722 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.509,35 per 1 st |
Artikel bevat 1 st