Eaton - Schakelaarkast leeg - E-PKZ0-G
Brutoprijs
29,53
Eaton - Schakelaarkast leeg - E-PKZ0-G
Ons artikelnummer
1036560
Artikelnummer fabrikant
072907
Type nummer
E-PKZ0-G
EAN-code
4015080729075
Materiaal behuizing
Kunststof
Hoogte
129 mm
Diepte
124 mm
Breedte
85 mm
Met transparant deksel
Nee
Productomschrijving
072907 E-PKZ0-G Kunststof kast inbouw voor PKZM0, IP65, draaiknop zwart/grijs
Geïsoleerde behuizing voor inbouw, voor PKZM0, beschermingsgraad IP55 geïntegreerde klem voor PE(N)-aansluiting., Per 2 M25 uitbreekbare kabeldoorvoeren, met zwart-grijze draaiknop
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1036560 |
| Artikelnummer fabrikant | 072907 |
| EAN-code | 4015080729075 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelaarkast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | E-PKZ0-G |
| Omschrijving | Kunststof kast inbouw voor PKZM0, IP65, draaiknop zwart/grijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 129 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Model | Inbouw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 6 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,224 kg |
| Afmeting verpakking | 0,126 x 0,087 x 0,131 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,53 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
3D / BIM object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
3D / BIM object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
Artikel bevat 1 st