Eaton - Ruimtetemperatuurregelaar bussysteem - CPAD-00/198
Aanbevelingen
Productomschrijving
187712 CPAD-00/198 Kamerthermostaat met touch display compleet incl. afdekraam, wit glanz
Room Controller Touch compleet met frame, glanzend wit, en met temperatuur- en vochtigheidssensor is geschikt voor het monitoren en regelen van het klimaat in een ruimte, stand-alone of samen met een intelligent apparaat. De bediening vindt plaats via het touchscreen met achtergrondverlichting. De door de gebruiker programmeerbare weekschakelklok en 4 gebruikersmodi bieden maximale flexibiliteit om te voldoen aan de specifieke behoeften. Het ondersteunt vloertemperatuurregeling via een optionele externe bedrade vloertemperatuursensor (PT1000). Er zijn twee optionele tiptoetsen op het display beschikbaar om andere xComfort-functies/actors te bedienen
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Ruimtetemperatuurregelaar bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1511795 |
| Artikelnummer fabrikant | 187712 |
| EAN-code | 4015081853960 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ruimtetemperatuurregelaar bussysteem |
| Merk | Eaton |
| Serie | xComfort |
| Type nummer | CPAD-00/198 |
| Omschrijving | Kamerthermostaat met touch display compleet incl. afdekraam, wit glanz |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Bussysteem KNX | Nee |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | xComfort |
| Samenstelling | Basiselement met complete behuizing |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met decentrale bediening | Ja |
| Met diefstal-/demontagebescherming | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met display | Ja |
| Aantal binaire ingangen | 0 |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Externe voeler | Ja |
| Handmatige waarde-instelling | Ja |
| Aanwezigheidsdrukker | Nee |
| Parallel bedrijf mogelijk | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Busaansluiting incl. | Nee |
| Radiofrequent bidirectioneel | Ja |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0.05 W |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Opnemer extern | Ja |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,134 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,085 x 0,023 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 181,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st