Eaton - Power distribution unit (PDU) - MBP11KI31
Brutoprijs
1.564,29
Eaton - Power distribution unit (PDU) - MBP11KI31
Ons artikelnummer
2096428
Artikelnummer fabrikant
MBP11KI31
Type nummer
MBP11KI31
EAN-code
743172040169
Montagemaat (gestandaardiseerd)
19"
Montagerichting
Horizontaal
Elektrische aansluiting
Schroefklem
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Breedte
410 mm
Productomschrijving
MBP11KI31 HOTSWAP MBP 11000I
Eaton HotSwap MBP-onderhoudsbypass, 11000 VA 3:1, ingang: bedraad, 346-415 V, uitgangen: (4) C19, bedraad
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2096428 |
| Artikelnummer fabrikant | MBP11KI31 |
| EAN-code | 743172040169 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | Eaton |
| Serie | |
| Type nummer | MBP11KI31 |
| Omschrijving | Eaton Hotswap Maintenance Bypass tbv 9SX/9PX 3:1 UPS 8/11kVA |
| Land van Oorsprong | MA |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | 19" |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Elektrische aansluiting | Schroefklem |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Breedte | 410 mm |
| Aantal contactdozen met aardingspen | 4 |
| Aantal C19 contactdozen | 4 |
| Aantal hoogte-eenheden | 3 |
| Lengte | 185 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Overspanningscategorie | 2 |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Nee |
| Met display | Nee |
| Met LED indicatie | Ja |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Montagemaat | 270 mm |
| Aantal fasen | 3 |
| Met meter | Nee |
| Stuurfunctie | Nee |
| Met overspanningsbeveiligingsmodule | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,96 kg |
| Afmeting verpakking | 0,187 x 0,412 x 0,272 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.564,29 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/59/5917/5917b8f19e43be7ffdd5619301e8dee3.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/31/317e/317e779a0f9d3841430bb6cf22b11210.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/9a/9a28/9a28136247da3b8d06dba6e5ab72d4ae.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/ad/adcc/adcc1783a80313ca109a5b42ffc8bada.pdf
Karakteristieken
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/59/5917/5917b8f19e43be7ffdd5619301e8dee3.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/31/317e/317e779a0f9d3841430bb6cf22b11210.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/9a/9a28/9a28136247da3b8d06dba6e5ab72d4ae.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/ad/adcc/adcc1783a80313ca109a5b42ffc8bada.pdf
Artikel bevat 1 st