Eaton - Power distribution unit (PDU) - EILB13
Brutoprijs
773,81
Eaton - Power distribution unit (PDU) - EILB13
Ons artikelnummer
2096411
Artikelnummer fabrikant
EILB13
Type nummer
EILB13
EAN-code
743172065841
Montagemaat (gestandaardiseerd)
Metrisch
Montagerichting
Verticaal
Elektrische aansluiting
Aansluitsnoer met stekker
Breedte
53 mm
Kabellengte
3 m
Productomschrijving
EILB13 EPDU INLINE M. INPUT 0U IEC309 16A 1P OUTPUT 1XIEC309
Eaton G3+ In-line Metered Rack PDU, 0U, 10U, ingang IEC-60309 16A 1Ph, 3,7kW max, 16A, 200-240V, uitgangen 1XIEC60309 16A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2096411 |
| Artikelnummer fabrikant | EILB13 |
| EAN-code | 743172065841 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | Eaton |
| Serie | |
| Type nummer | EILB13 |
| Omschrijving | EPDU Inline Metered 0U : In (IEC309 16A 1P) : Uitgangen 1xIEC309 |
| Land van Oorsprong | MA |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | Metrisch |
| Montagerichting | Verticaal |
| Elektrische aansluiting | Aansluitsnoer met stekker |
| Breedte | 53 mm |
| Kabellengte | 3 m |
| Aantal contactdozen met aardingspen | 1 |
| Aantal contactdozen overig | 1 |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Lengte | 439 mm |
| Hoogte | 52 mm |
| Diepte | 439 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Overspanningscategorie | 2 |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Ja |
| Met display | Ja |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Ja |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Montagemaat | 52 mm |
| Aantal fasen | 1 |
| Met meter | Ja |
| Stuurfunctie | Nee |
| Met overspanningsbeveiligingsmodule | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 41 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,82 kg |
| Afmeting verpakking | 0,441 x 0,055 x 0,054 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 773,81 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/80/80bd/80bd5fa14271335c5430997c8421c6e7.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/03/0355/0355fb90206516ba742775cfecac65d4.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/cb/cb11/cb119c304dbb50b2dc7839c183a505d4.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3a/3a1b/3a1b5bf82b7a084e0ed376f90f5c8770.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/9a/9a28/9a28136247da3b8d06dba6e5ab72d4ae.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/31/317e/317e779a0f9d3841430bb6cf22b11210.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/55/5552/55528d140b3050b3c0cfeb27c7671474.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/80/80bd/80bd5fa14271335c5430997c8421c6e7.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/03/0355/0355fb90206516ba742775cfecac65d4.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/cb/cb11/cb119c304dbb50b2dc7839c183a505d4.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3a/3a1b/3a1b5bf82b7a084e0ed376f90f5c8770.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/9a/9a28/9a28136247da3b8d06dba6e5ab72d4ae.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/31/317e/317e779a0f9d3841430bb6cf22b11210.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/55/5552/55528d140b3050b3c0cfeb27c7671474.pdf
Artikel bevat 1 st