Eaton - Potentiometer voor paneelinbouw - M22-R100K
Brutoprijs
77,64
Eaton - Potentiometer voor paneelinbouw - M22-R100K
Ons artikelnummer
1105688
Artikelnummer fabrikant
229493
Type nummer
M22-R100K
EAN-code
4015082294939
Weerstandswaarde
100000 Ohm
Opgenomen vermogen
0.5 W
Gatdiameter
22.5 mm
Beschermingsgraad (IP)
IP66
Aantal omwentelingen
1 - 1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
229493 M22-R100K 100KOHM POTEN TIOMET. POTENTIOMETER 229493 1
Potentiometer, RMQ-model: Klassiek, productgroep referentie (bijv. DIL): M22, Diameter montagegat: 22,5 mm, Los apparaat, Omschrijving: 3 individuele schroefklemmen, Nauwkeurigheid van de weerstandswaarde: ± 10% (lineair), Impedantie: R= 100 kΩ, Nominaal vermogen: P= 0,5 W, beschermingsgraad: IP66, frontring: titanium, aansluiting op SmartWire-DT: Nee, normen: IEC/EN 60947, VDE 0660
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1105688 |
| Artikelnummer fabrikant | 229493 |
| EAN-code | 4015082294939 |
| Artikelklasse (ETIM) | Potentiometer voor paneelinbouw |
| Merk | Eaton |
| Serie | RMQ M22 |
| Type nummer | M22-R100K |
| Omschrijving | Potentiometer, 100k, frontbevestiging |
| Land van Oorsprong | MA |
Technisch
| Weerstandswaarde | 100000 Ohm |
| Opgenomen vermogen | 0.5 W |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Aantal omwentelingen | 1 - 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,042 kg |
| Afmeting verpakking | 0,059 x 0,048 x 0,046 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 77,64 per 1 st |
Downloads
Presentatie video/filmpje
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st