Eaton - Patroonlastscheidingsstrook - SIZE1&2>185MM BUS>2V-TER WITHOUT V-
Brutoprijs
487,00
Eaton - Patroonlastscheidingsstrook - SIZE1&2>185MM BUS>2V-TER WITHOUT V-
Ons artikelnummer
2544773
Artikelnummer fabrikant
EBV233TW0
Type nummer
SIZE1&2>185MM BUS>2V-TER WITHOUT V-
EAN-code
5027590335980
Nom. continustroom Iu
400 A
Model
Veilighedenlastscheider
Dubbel onderbrekend
Nee
Middenafstand rail 40 mm
Nee
Middenafstand rail 50 mm
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EBV233TW0 SIZE1&2>185MM BUS>2V-TER WITHOUT V- Zekeringlastscheider, hor., LV, 400 A, AC 690 V, NH1/NH2, AC22B, 3P, I
Zekeringtoebehoren, lastscheider, lage spanning, 400 A, AC 690 V, NH1, NH2, AC22B, 3P, IEC, verticaal, 185 mm railmontage, 3-fase gelijktijdige herkenning, dubbel V-klemmenblok zonder V-klemmen, NH1 en NH2 zekeringelementen, IEC 60947-1, IEC 60947-3, IP30
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2544773 |
| Artikelnummer fabrikant | EBV233TW0 |
| EAN-code | 5027590335980 |
| Artikelklasse (ETIM) | Patroonlastscheidingsstrook |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann Low Voltage NH-Fusegear |
| Type nummer | SIZE1&2>185MM BUS>2V-TER WITHOUT V- |
| Omschrijving | Zekeringlastscheider, hor., LV, 400 A, AC 690 V, NH1/NH2, AC22B, 3P, I |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Model | Veilighedenlastscheider |
| Dubbel onderbrekend | Nee |
| Middenafstand rail 40 mm | Nee |
| Middenafstand rail 50 mm | Nee |
| Middenafstand rail 60 mm | Nee |
| Middenafstand rail 100 mm | Nee |
| Middenafstand rail 185 mm | Ja |
| DIN-grootte zekeringspatroon | NH1, NH2 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 0.1 kA |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Aantal polen | 3 |
| Trip-melding | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,632 kg |
| Afmeting verpakking | 0,197 x 0,112 x 0,677 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 487,00 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st