Eaton - Paneelzoemer - M22-XAM
Brutoprijs
23,53
Eaton - Paneelzoemer - M22-XAM
Ons artikelnummer
1043628
Artikelnummer fabrikant
229025
Type nummer
M22-XAM
EAN-code
4015082290252
Type akoestisch signaal
Continu toon
Bedrijfsspanning bij DC
18 - 30 V
Spanningstype
DC
Geluidssterkte
83 dB
Beschermingsgraad (NEMA)
Overig
Productomschrijving
229025 M22-XAM Zoemer BA9s, 18-30V, continue toon of pulstoon
Zoemer BA9s, 18-30V, continue toon, voor akoestisch apparaat M22-AMC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1043628 |
| Artikelnummer fabrikant | 229025 |
| EAN-code | 4015082290252 |
| Artikelklasse (ETIM) | Paneelzoemer |
| Merk | Eaton |
| Serie | RMQ M22 |
| Type nummer | M22-XAM |
| Omschrijving | Zoemer BA9s, 18-30V, continue toon of pulstoon |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type akoestisch signaal | Continu toon |
| Bedrijfsspanning bij DC | 18 - 30 V |
| Spanningstype | DC |
| Geluidssterkte | 83 dB |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 54 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,014 kg |
| Afmeting verpakking | 0,032 x 0,012 x 0,012 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,53 per 1 st |
Artikel bevat 1 st