Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - ZE-12
Brutoprijs
70,61
Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - ZE-12
Ons artikelnummer
2061120
Artikelnummer fabrikant
014752
Type nummer
ZE-12
EAN-code
4015080147527
Instelbaar stroombereik
9 - 12 A
Montagewijze
Directaanbouw
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit
Schroefaansluiting
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact
1
Aantal hulpcontacten als maakcontact
1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
014752 ZE-12 Overbelastingsrelais thermisch , 9..12A
Overbelastingsrelais, Assortiment: ZE-overbelastingsrelais voor mini-relaisrelais, Fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, Beschrijving: test/uit-knop, Reset drukknop handmatig/auto, Tripvrije vrijgave, Montagetype: directe montage, Hulpcontacten N/O = normaal open: 1 no, Hulpcontacten N/C = normaal gesloten: 1 nc, Voor gebruik met: DILEM, DIULEM/21/MV, Normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, Beschermingsgraad: IP20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2061120 |
| Artikelnummer fabrikant | 014752 |
| EAN-code | 4015080147527 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | ZB |
| Type nummer | ZE-12 |
| Omschrijving | Overbelastingsrelais thermisch ZE-12, 9..12A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 9 - 12 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,078 kg |
| Afmeting verpakking | 0,054 x 0,047 x 0,067 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 70,61 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
CAD object
Handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st