Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - ZB65-24
Aanbevelingen
Productomschrijving
278457 ZB65-24 16 -24 A THERMIS THERMISCHE MOTORBEVEILIGING
Overbelastingsrelais, Assortiment: motorbeveiligingsrelais ZB tot 150 A, Toebehoren: motorbeveiligingsrelais, Frame size: ZB65, Fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, Beschrijving: test/uit-knop, Reset drukknop handmatig/auto, Tripvrije vrijgave, Montagetype: directe montage, Hulpcontacten N/O = normaal open: 1 no, Hulpcontacten N/C = normaal gesloten: 1 nc, Voor gebruik met: DILM40, DILM50, DILM65, DILM72, DILMF40, DILMF50, DILMF65, DIULM40, DIULM50, DIULM65, SDAINLM70, SDAINLM90, SDAINLM115, Normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, Beschermingsgraad: IP00
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1058206 |
| Artikelnummer fabrikant | 278457 |
| EAN-code | 4015082784577 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | ZB |
| Type nummer | ZB65-24 |
| Omschrijving | Overbelastingsrelais thermisch ZB65-24, 16..24A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 16 - 24 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 181 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,22 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,062 x 0,077 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 117,43 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st