Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - ZB32-4
Aanbevelingen
Productomschrijving
278449 ZB32-4 2,4 - 4 A THERMIS THERMISCHE MOTORBEVEILIGING
Overbelastingsrelais, assortiment: motorbeveiligingsrelais ZB tot 150 A, toebehoren: motorbeveiligingsrelais, framesize: ZB32, fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, beschrijving: test/uit-knop, reset drukknop handmatig/auto, tripvrije vrijgave, montagetype: directe montage, hulpcontacten no = normaal open: 1 no, hulpcontacten nc = normaal gesloten: 1 nc, voor gebruik met: DILM17, DILM25, DILM32, DILM38, DILMF8, DILMF11, DILMF14, DILMF17, DILMF25, DILMF32, DIULM17, DIULM25, DIULM32, SDAINLM30, SDAINLM45, SDAINLM55, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, beschermingsgraad: IP20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1057707 |
| Artikelnummer fabrikant | 278449 |
| EAN-code | 4015082784492 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | ZB |
| Type nummer | ZB32-4 |
| Omschrijving | Overbelastingsrelais thermisch ZB32-4, 2,4..4A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 2.4 - 4 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 13 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,145 kg |
| Afmeting verpakking | 0,098 x 0,047 x 0,069 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 98,01 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st