Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - ZB32-38
Aanbevelingen
Productomschrijving
112474 ZB32-38 Overbelastingsrelais thermisch , 32..38A
Overbelastingsrelais, Assortiment: motorbeveiligingsrelais ZB tot 150 A, Toebehoren: motorbeveiligingsrelais, Frame size: ZB32, Fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, Beschrijving: test/uit-knop, Reset drukknop handmatig/auto, Tripvrije vrijgave, Montagetype: directe montage, Hulpcontacten N/O = normaal open: 1 no, Hulpcontacten N/C = normaal gesloten: 1 nc, Voor gebruik met: DILM17, DILM25, DILM32, DILM38, DILMF8, DILMF11, DILMF14, DILMF17, DILMF25, DILMF32, DIULM17, DIULM25, DIULM32, SDAINLM30, SDAINLM45, SDAINLM55, Normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, Beschermingsgraad: IP20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2063365 |
| Artikelnummer fabrikant | 112474 |
| EAN-code | 4015081120284 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | ZB |
| Type nummer | ZB32-38 |
| Omschrijving | Overbelastingsrelais thermisch ZB32-38, 32..38A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 32 - 38 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 221 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,192 kg |
| Afmeting verpakking | 0,098 x 0,047 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 156,54 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st