Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - ZB12-4
Aanbevelingen
Productomschrijving
278438 ZB12-4 2,4 -4 A THERMISCH THERMISCHE MOTORBEVEILIGING
Overbelastingsrelais, assortiment: motorbeveiligingsrelais ZB tot 150 A, toebehoren: motorbeveiligingsrelais, framesize: ZB12, fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, beschrijving: test/uit-knop, reset drukknop handmatig/auto, tripvrije vrijgave, montagetype: directe montage, hulpcontacten no = normaal open: 1 no, hulpcontacten nc = normaal gesloten: 1 nc, voor gebruik met: DILM7, DILM9, DILM12, DILM15, DIULM7, DIULM9, DIULM12, SDAINLM12, SDAINLM16, SDAINLM22, DS7-34…SX004…, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, beschermingsgraad: IP20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1057548 |
| Artikelnummer fabrikant | 278438 |
| EAN-code | 4015082784386 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | ZB |
| Type nummer | ZB12-4 |
| Omschrijving | Overbelastingsrelais thermisch ZB12-4, 2,4..4A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 2.4 - 4 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 68 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,142 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,047 x 0,069 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 76,52 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/93/939c/939cff1135e32dd9eaaeb7a2aed57381.pdf
Artikel bevat 1 st