Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - Z5-220/FF225A
Brutoprijs
416,56
Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - Z5-220/FF225A
Ons artikelnummer
1142299
Artikelnummer fabrikant
139576
Type nummer
Z5-220/FF225A
EAN-code
4015081363544
Instelbaar stroombereik
160 - 220 A
Montagewijze
Directaanbouw
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit
Schroefaansluiting
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact
1
Aantal hulpcontacten als maakcontact
1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
139576 Z5-220/FF225A RELAIS 160-220A THERMISCHE BEVEILIGING
Overbelastingsrelais, Assortiment: overbelastingsrelais Z5, Fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, Beschrijving: test/uit-knop, Reset drukknop handmatig/auto, Tripvrije vrijgave, Montagetype: directe montage, losse opstelling, Hulpcontacten N/O = normaal open: 1 no, Hulpcontacten N/C = normaal gesloten: 1 nc, Voor gebruik met: DILM185A, DILM225A, Normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, Beschermingsgraad: IP00
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1142299 |
| Artikelnummer fabrikant | 139576 |
| EAN-code | 4015081363544 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | Z5 |
| Type nummer | Z5-220/FF225A |
| Omschrijving | Motorbeveiligingsschakelaar 160-220A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 160 - 220 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 1000 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,148 x 0,13 x 0,166 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 416,56 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st