Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - Z5-100/FF225A
Brutoprijs
382,48
Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - Z5-100/FF225A
Ons artikelnummer
2250823
Artikelnummer fabrikant
139573
Type nummer
Z5-100/FF225A
EAN-code
4015081363513
Instelbaar stroombereik
70 - 100 A
Montagewijze
Directaanbouw
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit
Schroefaansluiting
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact
1
Aantal hulpcontacten als maakcontact
1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
139573 Z5-100/FF225A Motorbeveiligingsschakelaar 70-100A
Overbelastingsrelais, assortiment: overbelastingsrelais Z5, Fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, beschrijving: Test/uit-knop, reset drukknop handmatig/auto, tripvrije vrijgave. Montagetype: directe montage, losse opstelling, hulpcontacten no = normaal open: 1 no, hulpcontacten nc = normaal gesloten: 1 nc, voor gebruik met: DILM185A, DILM225A, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, beschermingsgraad: IP00
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2250823 |
| Artikelnummer fabrikant | 139573 |
| EAN-code | 4015081363513 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | Z5 |
| Type nummer | Z5-100/FF225A |
| Omschrijving | Motorbeveiligingsschakelaar 70-100A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 70 - 100 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 1000 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 38 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,47 kg |
| Afmeting verpakking | 0,148 x 0,13 x 0,166 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 382,48 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st