Eaton - Oplaadpunt elektrisch voertuig - GMB V2 22kW Socket T2S On-line MID
Ons artikelnummer
4100763
Artikelnummer fabrikant
XCI3679221-00001
Type nummer
GMB V2 22kW Socket T2S On-line MID
EAN-code
3553340301094
Uitvoering aansluiting installatiezijde
3-fase
Aantal laadunits
1
Max. vermogen per laadpunt
22 kW
Nom. aansluitvermogen
22 kW
Breedte
116 mm
Productomschrijving
XCI3679221-00001 GMB V2 22kW Socket T2S On-line MID Green Motion Building laadstation, 3,7-22kW, T2 WCD, Shutters, MID
Eaton Green Motion Building, EV-laadstation, Online, Instelbare uitgangsspanning 3,7 kW tot 22 kW (1-fase of 3-fase), Type 2-aansluiting met rolluiken, MID energiemeter
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Oplaadpunt elektrisch voertuig" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4100763 |
| Artikelnummer fabrikant | XCI3679221-00001 |
| EAN-code | 3553340301094 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oplaadpunt elektrisch voertuig |
| Merk | Eaton |
| Serie | EV-laadinfrastructuur |
| Type nummer | GMB V2 22kW Socket T2S On-line MID |
| Omschrijving | Green Motion Building laadstation, 3,7-22kW, T2 WCD, Shutters, MID |
| Land van Oorsprong | CH |
Technisch
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadunits | 1 |
| Max. vermogen per laadpunt | 22 kW |
| Nom. aansluitvermogen | 22 kW |
| Breedte | 116 mm |
| Hoogte | 263 mm |
| Diepte | 291 mm |
| Montagewijze | Bodembevestiging |
| Aantal laadconnectoren Type 1 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 1 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 CCS | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 1 |
| Aantal laadconnectoren GB AC | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB DC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen GB | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 3 | 0 |
| Aantal laadconnectoren CHAdeMO | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 0 |
| Separate aansluitkast | Ja |
| Aantal aardlekautomaten type A | 0 |
| Aantal aardlekautomaten type B | 0 |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Met communicatie-interface | Ja |
| Met energiemeter | Ja |
| Functie toegangscontrole | Ja |
| Met laadmanagement | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Met display | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,45 kg |
| Afmeting verpakking | 0,48 x 0,23 x 0,39 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st