Eaton - Noodstop compleet - M22-PV-K01-BVP
Brutoprijs
47,36
Eaton - Noodstop compleet - M22-PV-K01-BVP
Ons artikelnummer
2072904
Artikelnummer fabrikant
110938
Type nummer
M22-PV-K01-BVP
EAN-code
4015081104673
Type ontgrendeling
Trek-ontgrendeling
Aantal contacten als verbreekcontact
1
Aantal contacten als maakcontact
0
Beschermingsgraad (IP)
IP66
Montagewijze
Inbouw
Productomschrijving
110938 M22-PV-K01-BVP NOOD-UIT, 38mm, 0M + 1V, trekontgrendeld, onverlicht
Noodstop/nooduit-drukknop, ontgrendelingsmethode: trekontgrendeling, diameter knop: 38 mm, aantal contacten (normaal gesloten contacten): 1 nc, actor kleur: Rood, bedieningskracht 5 N, montagewijze: Beschermingsgraad, ingebouwd NEMA 4X, 13, IP66, gebruikstemeratuur omgeving: -25 - 70 Celsius
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2072904 |
| Artikelnummer fabrikant | 110938 |
| EAN-code | 4015081104673 |
| Artikelklasse (ETIM) | Noodstop compleet |
| Merk | Eaton |
| Serie | RMQ M22 |
| Type nummer | M22-PV-K01-BVP |
| Omschrijving | NOOD-UIT, 38mm, trekontgrendeld, onverlicht, Contactelement 1 O, schro |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type ontgrendeling | Trek-ontgrendeling |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Montagewijze | Inbouw |
| Met verlichting | Nee |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diameter kap | 38 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,058 kg |
| Afmeting verpakking | 0,052 x 0,052 x 0,082 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 47,36 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Instructievideo
Productvideo
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Productvideo
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Montage handleiding
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Instructievideo
Productvideo
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Productvideo
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st