Eaton - Noodstop compleet - C22-PVT45P-K02-P65
Productomschrijving
185156 C22-PVT45P-K02-P65 Nood-Uit/Stop, RMQ Compact, 45 mm palmvorm, draaiontgrendeling, 0no/2n
Noodstop-/nooduit-drukknop; ontwerp: Paddenstoelvormig, klassiek, ontgrendelingsmethode: trekontgrendeling, diameter knop: 45 mm, aantal contacten (normaal open contacten): 2 nc, kabel lengte: 3,5 m, drukknopkleur: Rood, basis kleur: Geel, bedieningskracht: 50 N, verlichting: niet-verlicht, montagemethode: Beschermingsgraad, ingebouwd IP67/IP69K, NEMA 4X, 13, gebruikstemperatuur omgeving: -30 - 70 Celsius, aansluiting: Kabel (zwart) met open einde, 4-polig, nominale isolatiespanning (Ui): 250 V, kortsluitbeveiligingsklasse: Max. 4 A gG/gL, zekering, contacten
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2541162 |
| Artikelnummer fabrikant | 185156 |
| EAN-code | 4015081806416 |
| Artikelklasse (ETIM) | Noodstop compleet |
| Merk | Eaton |
| Serie | RMQ C22 |
| Type nummer | C22-PVT45P-K02-P65 |
| Omschrijving | Nood-Uit/Stop, RMQ Compact, 45 mm palmvorm, draaiontgrendeling, 0no/2n |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Type ontgrendeling | Draaiontgrendeling |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Montagewijze | Inbouw |
| Met verlichting | Nee |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Overig |
| Diameter kap | 45 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 24 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,158 kg |
| Afmeting verpakking | 3,599 x 0,047 x 0,047 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 99,89 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
3D / BIM object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/5d/5d62/5d622dfb1826bacb869cb219fcce560a.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c0/c0bc/c0bc0872724e4bdc3649a5403e012a6f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/71/71b5/71b560cfc7f83585d05417026664428f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c2/c279/c27930a69594babbd99abae90c4ef651.pdf
Artikel bevat 1 st