Eaton - Motorstarter/Motorstarter combinatie - EMS2-DO-T-2,4-24VDC
Ons artikelnummer
3334678
Artikelnummer fabrikant
192391
Type nummer
EMS2-DO-T-2,4-24VDC
EAN-code
4015081930883
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
0 - 0 V
Nom. stuurspanning bij DC
24 - 24 V
Type stuurspanning
DC
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V
0.75 kW
Breedte
22.5 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
192391 EMS2-DO-T-2,4-24VDC Directstarter, 24 V DC, 0,18 - 2,4 A, Push-In-klemmen
Eaton EMS2 EMS2-DO-T-2,4-24VDC Directstarter, 24 V DC, 0,18 - 2,4 A, Push-In-klemmen
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Motorstarter/Motorstarter combinatie" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3334678 |
| Artikelnummer fabrikant | 192391 |
| EAN-code | 4015081930883 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorstarter/Motorstarter combinatie |
| Merk | Eaton |
| Serie | EMS2 |
| Type nummer | EMS2-DO-T-2,4-24VDC |
| Omschrijving | Directstarter, 24 V DC, 0,18 - 2,4 A, Push-In-klemmen |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.75 kW |
| Breedte | 22.5 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 2.4 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.18 - 3 A |
| Met kortsluitactivering | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 99 mm |
| Diepte | 114.5 mm |
| Type motorstarter | Directstarter |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V, 3-fase | 0.37 kW |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 2.4 A |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 70 °C |
| Temperatuurgecompenseerde overbelastingsbeveiliging | Ja |
| Aanloopklasse | CLASS 10 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Met transformator | Nee |
| Aantal commandoposities | 0 |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Coördinatieklasse volgens IEC 60947-4-3 | Klasse 1 |
| Aantal signaallampen | 0 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 3.3 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,288 kg |
| Afmeting verpakking | 0,152 x 0,117 x 0,033 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 185,18 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
3D / BIM object
Instructievideo
Handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Handleiding
Instructievideo
Instructievideo
CAD object
CAD object
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
3D / BIM object
Instructievideo
Handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Handleiding
Instructievideo
Instructievideo
Artikel bevat 1 st