Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKE65
Brutoprijs
206,74
Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKE65
Ons artikelnummer
1142342
Artikelnummer fabrikant
138258
Type nummer
PKE65
EAN-code
4015081350384
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
0 - 0 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging
1008 - 1008 A
Faseuitvalgevoelig
Nee
Uitschakeltechniek
Elektronisch
Bedrijfsspanning (meetspanning)
690 - 690 V
Productomschrijving
138258 PKE 65 BASIS PKZ BASISAPPARAAT PKZ
Basismodule motorbeveiligingsschakelaar, isolerende functie, kan zonder gereedschap worden uitgebreid met PKE-XTU... elektronische regeleenheden voor motorbeveiliging of systeem-/kabelbeveiliging. Uitbreidbaar met hulpcontacten, spanningsvrijgave, motorbeveiliging deurkoppeling handgrepen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1142342 |
| Artikelnummer fabrikant | 138258 |
| EAN-code | 4015081350384 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKE |
| Type nummer | PKE65 |
| Omschrijving | Basisblok PKE 65 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0 - 0 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1008 - 1008 A |
| Faseuitvalgevoelig | Nee |
| Uitschakeltechniek | Elektronisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Breedte | 55 mm |
| Nom. continustroom Iu | 65 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 0 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 162 mm |
| Diepte | 187 mm |
| Thermische beveiliging | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Met thermische beveiliging | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,231 kg |
| Afmeting verpakking | 0,189 x 0,057 x 0,164 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 206,74 per 1 st |
Downloads
Handleiding
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
CAD object
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6b51/6b51a687ec4b033a59e432920930a474.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3c/3cc0/3cc0a9433442ac3a5f47a4d8b332beeb.pdf
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
CAD object
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6b51/6b51a687ec4b033a59e432920930a474.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3c/3cc0/3cc0a9433442ac3a5f47a4d8b332beeb.pdf
Artikel bevat 1 st