Eaton - Montagetoebehoren (kast/lessenaar) - XNIK-SPARE
Brutoprijs
35,37
Eaton - Montagetoebehoren (kast/lessenaar) - XNIK-SPARE
Ons artikelnummer
2249957
Artikelnummer fabrikant
134486
Type nummer
XNIK-SPARE
EAN-code
4015081313358
Hoogte
30 mm
Diepte
150 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
100 mm
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Productomschrijving
134486 XNIK-SPARE Afdichtingsdoppen transparant
Eaton xEnergy Main flatpack XNIK-SPARE Afdichtingsdoppen transparant
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2249957 |
| Artikelnummer fabrikant | 134486 |
| EAN-code | 4015081313358 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagetoebehoren (kast/lessenaar) |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Main flatpack |
| Type nummer | XNIK-SPARE |
| Omschrijving | Afdichtingsdoppen transparant |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 30 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 100 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,152 x 0,102 x 0,032 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,37 per 1 st |
Artikel bevat 1 st