Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1050 143844 11424906
Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1050
Brutoprijs 21,36
Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1050 143844 6363481
Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1050 143844 11441903
Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1050 143844 6402907
Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1050 143844 37958
Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1050 143844 2250264
Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1050 143844 1096953
Type nummer
EPTV1050
EAN-code
Lengte
25 mm
Hoogte
1015 mm
Sleufbreedte
9.5 mm
Breedte
16 mm
Materiaaldikte
2 mm
21,36
Brutoprijs 21,36
In stock green icon Op voorraad: 9
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
143844 EPTV1050 Draagprofiel EP verticaal L=1015mm voor moduulhoogte 1050mm
Eaton xEnergy EP system EPTV1050 Draagprofiel EP verticaal L=1015mm voor moduulhoogte 1050mm
EAN-code 4015081403783
Artikelklasse (ETIM) Montagerail/-profiel
Merk Eaton
Serie xEnergy EP system
Type nummer EPTV1050
Omschrijving Draagprofiel EP verticaal L=1015mm voor moduulhoogte 1050mm
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Lengte 25 mm
Hoogte 1015 mm
Sleufbreedte 9.5 mm
Breedte 16 mm
Materiaaldikte 2 mm
Profielvorm U-profiel
Model 1-voudig profiel
Soort perforatie 3 zijden geperforeerd
Gatbreedte 3.6 mm