Eaton - Mespatroonhouder - MODULAR BLOCK
Brutoprijs
365,96
Eaton - Mespatroonhouder - MODULAR BLOCK
Ons artikelnummer
2544413
Artikelnummer fabrikant
BH-1133
Type nummer
MODULAR BLOCK
EAN-code
51712350464
DIN-grootte
Overig
Aantal polen
1
Nom. (meet)stroom
400 A
Opgemonteerde uitvoering
Nee
Draaimechanisme
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
BH-1133 MODULAR BLOCK Zekeringblok, hoge snelheid, 400 A, AC 2500 V, UL
Eaton Bussmann Low Voltage UL MODULAR BLOCK Zekeringblok, hoge snelheid, 400 A, AC 2500 V, UL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2544413 |
| Artikelnummer fabrikant | BH-1133 |
| EAN-code | 51712350464 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mespatroonhouder |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann Low Voltage N.American |
| Type nummer | MODULAR BLOCK |
| Omschrijving | Zekeringblok, hoge snelheid, 400 A, AC 2500 V, UL |
| Land van Oorsprong | MX |
Technisch
| DIN-grootte | Overig |
| Aantal polen | 1 |
| Nom. (meet)stroom | 400 A |
| Opgemonteerde uitvoering | Nee |
| Draaimechanisme | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 65 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,567 kg |
| Afmeting verpakking | 0,172 x 0,121 x 0,081 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 365,96 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Handleiding
Verkoopbrochure
Technische handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Technische handleiding
Technische handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/64/64d5/64d57571ae4ec8c86b62f48916e30213.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Handleiding
Verkoopbrochure
Technische handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Technische handleiding
Technische handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/64/64d5/64d57571ae4ec8c86b62f48916e30213.pdf
Artikel bevat 1 st