Eaton - Magneetschakelaar - DILH600/22(RA110)
Brutoprijs
4.149,20
Eaton - Magneetschakelaar - DILH600/22(RA110)
Ons artikelnummer
4100331
Artikelnummer fabrikant
197904
Type nummer
DILH600/22(RA110)
EAN-code
4015081954230
Type stuurspanning
AC/DC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
48 - 110 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
48 - 110 V
Nom. stuurspanning bij DC
48 - 154 V
Aantal hoofdcontacten als maakcontact
3
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
197904 DILH600/22(RA110) Magneetschakelaar, Ith =Ie: 600 A, 48 - 110 V 40 - 60 Hz/48 - 110 V DC
Magneetschakelaar, DILH, nominale bedrijfsstroom (lth = le): 850 A, nominale stuurspanning: 48 - 110 V AC, 48 - 154 V DC, aansluiting: Schroefklemmen, beschermingsgraad: IP00, overspanningscategorie: III, vervuilingsgraad: 3
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4100331 |
| Artikelnummer fabrikant | 197904 |
| EAN-code | 4015081954230 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | DILH |
| Type nummer | DILH600/22(RA110) |
| Omschrijving | Magneetschakelaar, Ith =Ie: 600 A, 48 - 110 V 40 - 60 Hz/48 - 110 V DC |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 48 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 48 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 154 V |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte | 160 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Railaansluiting |
| Hoogte | 237 mm |
| Diepte | 216 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 48 - 110 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 110 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 76 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,85 kg |
| Afmeting verpakking | 0,218 x 0,162 x 0,239 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.149,20 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
CAD object
CAD object
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d2/d25f/d25f7943810a0b0b1f87677552f543e5.pdf
Montage handleiding
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
CAD object
CAD object
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d2/d25f/d25f7943810a0b0b1f87677552f543e5.pdf
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st