Eaton - Lens drukknop/signaallamp - 36LQ25
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Eaton - Lens drukknop/signaallamp - 36LQ25
Ons artikelnummer
2062575
Artikelnummer fabrikant
093330
Type nummer
36LQ25
EAN-code
4015080933304
Inbouwdiameter
16 mm
Kleur lens
Grijs
Uitvoeringsvorm lens
Vierkant
Bouwvorm
Vlak/plat
Met opschrift
Ja
Productomschrijving
093330 36LQ25 Tekstschild, 25x25, transparant, symbool pijl
Eaton RMQ M16 36LQ25 Tekstschild, 25x25, transparant, symbool pijl
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2062575 |
| Artikelnummer fabrikant | 093330 |
| EAN-code | 4015080933304 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lens drukknop/signaallamp |
| Merk | Eaton |
| Serie | RMQ M16 |
| Type nummer | 36LQ25 |
| Omschrijving | Tekstschild, 25x25, transparant, symbool pijl |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Inbouwdiameter | 16 mm |
| Kleur lens | Grijs |
| Uitvoeringsvorm lens | Vierkant |
| Bouwvorm | Vlak/plat |
| Met opschrift | Ja |
| Breedte | 19 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Diameter | 0 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,002 kg |
| Afmeting verpakking | 0,003 x 0,021 x 0,021 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st