Eaton - Lastschakelaar - T0-3-8228/E
Brutoprijs
66,98
Eaton - Lastschakelaar - T0-3-8228/E
Ons artikelnummer
1052532
Artikelnummer fabrikant
015112
Type nummer
T0-3-8228/E
EAN-code
4015080151128
Model
Omkeerschakelaar
Aantal polen
3
Met nulstand
Ja
Nom. continustroom Iu
20 A
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V
4 kW
Productomschrijving
015112 T0-3-8228/E Omkeerschakelaar, contacten: 5, 20 A, frontplaat: 1>0<2, 45 °, terugve
Omkeer-schakelaar, handelsnaam: T0, nominale bedrijfsstroom (Ie) bij AC-21, 440 V: 20 A, montagewijze: Inbouw, aantal schakelkamer(s): 3, schakelhoek: 45°, actor functie: Met 0 (uit) positie, terugverend, terugverend van beide kanten naar 0, beschermingsgraad: IP65, NEMA 1, NEMA 12, opdruk: 1
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1052532 |
| Artikelnummer fabrikant | 015112 |
| EAN-code | 4015080151128 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | T nokkenschakelaar |
| Type nummer | T0-3-8228/E |
| Omschrijving | Omkeerschakelaar, contacten: 5, 20 A, frontplaat: 1>0<2, 45 °, terugve |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Model | Omkeerschakelaar |
| Aantal polen | 3 |
| Met nulstand | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontbevestiging | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met terugvering in nulstand | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 11.5 A |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 12 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Frontmontage | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,121 kg |
| Afmeting verpakking | 0,118 x 0,078 x 0,07 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 66,98 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Ander visueel element
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6bec/6bec86e83958e90a765787d38e4ce012.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3b/3b4d/3b4dedb99780f39a1dbb459b464cf486.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/63/6352/63528fa85f7fb24e50cb017fb003e06c.pdf
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Ander visueel element
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6bec/6bec86e83958e90a765787d38e4ce012.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3b/3b4d/3b4dedb99780f39a1dbb459b464cf486.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/63/6352/63528fa85f7fb24e50cb017fb003e06c.pdf
Artikel bevat 1 st