Eaton - Kamrail - B3.0/3-PKZ0
Brutoprijs
20,94
Eaton - Kamrail - B3.0/3-PKZ0
Ons artikelnummer
1030798
Artikelnummer fabrikant
232289
Type nummer
B3.0/3-PKZ0
EAN-code
4015082322892
Aantal fasen
3
Geschikt voor aantal apparaten
3
Delingsmaat
45 mm
Lengte
135 mm
Nom. continustroom Iu
63 A
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
232289 B3.0/3-PKZ0 Kamrail - 3P - 63 A - - mm2 - Vork - Lengte 135 mm -
Kamrail 3 fase, binnenkomende unit via klemmen 1,3,5 beveiligd tegen direct contact, kortsluitvastheid, kan worden uitgebreid door roterende installatie, voor parallelle voeding van meerdere motorbeveiligingsschakelaars
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1030798 |
| Artikelnummer fabrikant | 232289 |
| EAN-code | 4015082322892 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kamrail |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | B3.0/3-PKZ0 |
| Omschrijving | Kamrail B3.0/3-PKZ0 - 3P - 63 A - - mm2 - Vork - Lengte 135 mm - |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal fasen | 3 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 3 |
| Delingsmaat | 45 mm |
| Lengte | 135 mm |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Geïsoleerd | Ja |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal module-eenheden | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 7.5 |
| Kleur | Zwart |
| In te korten op maat | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 12 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,058 kg |
| Afmeting verpakking | 0,137 x 0,014 x 0,036 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,94 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
Artikel bevat 1 st