Eaton - Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar - BZ251
Brutoprijs
2,25
Eaton - Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar - BZ251
Ons artikelnummer
2070741
Artikelnummer fabrikant
081262
Type nummer
BZ251
EAN-code
4015080812623
Model
Kabelrangeerbeugel
Materiaal
Kunststof
Geschikt voor 19 inch montage
Nee
Breedte
20 mm
Aantal hoogte-eenheden
0
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
081262 BZ251 Spanbeugel, voor profielrail, voor max. band 10x16x0,8
Koperen strip voor geleidersteun, kortsluitvast, spanbeugel, profielrail BZ248 additioneel vereist, voor koperen band 4x16x0,8 en 6x16x0,8 en 10x16x0,8
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070741 |
| Artikelnummer fabrikant | 081262 |
| EAN-code | 4015080812623 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | Busbar system acc. |
| Type nummer | BZ251 |
| Omschrijving | Spanbeugel, voor profielrail, voor max. band 10x16x0,8 |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Model | Kabelrangeerbeugel |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
| Breedte | 20 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Hoogte | 60 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,012 kg |
| Afmeting verpakking | 0,052 x 0,022 x 0,062 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,25 per 1 st |
Artikel bevat 1 st