Eaton - Inductieve naderingsschakelaar - E57LBL18A2EA
Ons artikelnummer
2250379
Artikelnummer fabrikant
136044
Type nummer
E57LBL18A2EA
EAN-code
4015081328376
Lengte sensor
69 mm
Diameter sensor
18 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Niet bondig
Schakelafstand
8 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Productomschrijving
136044 E57LBL18A2EA Ind. Sensor, AC, rond 18, Metaal, M12
Eaton E57 E57LBL18A2EA Ind. Sensor, AC, rond 18, Metaal, M12
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2250379 |
| Artikelnummer fabrikant | 136044 |
| EAN-code | 4015081328376 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inductieve naderingsschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | E57 |
| Type nummer | E57LBL18A2EA |
| Omschrijving | Ind. Sensor, AC, rond 18, Metaal, M12 |
| Land van Oorsprong | MX |
Technisch
| Lengte sensor | 69 mm |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 8 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Voedingsspanning | 20 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20 - 250 V |
| Spanningstype | AC |
| Schakelfrequentie | 20 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 6, 13 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 61 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,159 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,056 x 0,053 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 102,67 per 1 st |
Artikel bevat 1 st