Eaton - Inductieve naderingsschakelaar - E57EAL5T110SP
Brutoprijs
64,48
Eaton - Inductieve naderingsschakelaar - E57EAL5T110SP
Ons artikelnummer
2250551
Artikelnummer fabrikant
136240
Type nummer
E57EAL5T110SP
EAN-code
4015081330331
Lengte sensor
25 mm
Diameter sensor
5 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Bondig
Schakelafstand
0.8 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Productomschrijving
136240 E57EAL5T110SP Ind. Sensor, DC, rond 5mm, Kabel
Eaton E57 E57EAL5T110SP Ind. Sensor, DC, rond 5mm, Kabel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2250551 |
| Artikelnummer fabrikant | 136240 |
| EAN-code | 4015081330331 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inductieve naderingsschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | E57 |
| Type nummer | E57EAL5T110SP |
| Omschrijving | Ind. Sensor, DC, rond 5mm, Kabel |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lengte sensor | 25 mm |
| Diameter sensor | 5 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Schakelafstand | 0.8 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 2000 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 6P |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 101 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,112 kg |
| Afmeting verpakking | 0,178 x 0,146 x 0,025 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 64,48 per 1 st |
Artikel bevat 1 st