Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-8/125
Brutoprijs
71,79
Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-8/125
Ons artikelnummer
2060438
Artikelnummer fabrikant
289968
Type nummer
BPZ-KB-8/125
EAN-code
4015082899684
Hoogte
74.5 mm
Diepte
49 mm
Max.(meet)stroom
125 A
Breedte
98 mm
Aantal polen
4
Productomschrijving
289968 BPZ-KB-8/125 Aansluitklemmenblok 4-polig, 125A, 1+7 uitgaande klemmen
4-polig klemmenaansluitblok, BPZ-KB, nominale bedrijfsstroom 125 A, montage op DIN-rail en montageplaat, max. bedrijfsspanning 1000 V AC, 1500 VDC. Geleverde apparatuur: 1 4-polig klemmenaansluitblok
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2060438 |
| Artikelnummer fabrikant | 289968 |
| EAN-code | 4015082899684 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | BPZ-KB-8/125 |
| Omschrijving | Aansluitklemmenblok 4-polig, 125A, 1+7 uitgaande klemmen |
| Land van Oorsprong | TN |
Technisch
| Hoogte | 74.5 mm |
| Diepte | 49 mm |
| Max.(meet)stroom | 125 A |
| Breedte | 98 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 1.5 - 35 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 1.5 - 35 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 18 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 12 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,32 kg |
| Afmeting verpakking | 0,051 x 0,1 x 0,077 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 71,79 per 1 st |
Downloads
Onderdelenlijst/explosietekening
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Artikel bevat 1 st