Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-6/80-ALU
Brutoprijs
20,06
Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-6/80-ALU
Ons artikelnummer
2072693
Artikelnummer fabrikant
102702
Type nummer
BPZ-KB-6/80-ALU
EAN-code
4015081025626
Hoogte
65.5 mm
Diepte
46.8 mm
Max.(meet)stroom
80 A
Breedte
27 mm
Aantal polen
1
Productomschrijving
102702 BPZ-KB-6/80-ALU Aansluitklemmenblok 1-polig, 80A, 6 uitgaande klemmen, ALU
1-polig klemmenaansluitblok, BPZ-KB-...-ALU, aluminiumconstructie, nominale bedrijfsstroom 80 A, montage op DIN-rail of montageplaat, UL-listed, maakt bedrading minder tijdrovend, ca 80% minder ruimte nodig. Modulaire opbouw: 1-polige tot 4-polige systemen kunnen worden samengesteld met behulp van meerdere blokken. Beschermingsgraad IP20, maximale bedrijfsspanning 1000 V AC, 1500 VDC. Geleverde apparatuur: 1 1-polig klemmenaansluitblok
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2072693 |
| Artikelnummer fabrikant | 102702 |
| EAN-code | 4015081025626 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | BPZ-KB-6/80-ALU |
| Omschrijving | Aansluitklemmenblok 1-polig, 80A, 6 uitgaande klemmen, ALU |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 65.5 mm |
| Diepte | 46.8 mm |
| Max.(meet)stroom | 80 A |
| Breedte | 27 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 2.5 - 16 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 2.5 - 16 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 7 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,072 kg |
| Afmeting verpakking | 0,049 x 0,029 x 0,068 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,06 per 1 st |
Downloads
Onderdelenlijst/explosietekening
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Tekening met maten
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Tekening met maten
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
Artikel bevat 1 st