Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-6/400
Brutoprijs
83,41
Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-6/400
Ons artikelnummer
2539852
Artikelnummer fabrikant
178400
Type nummer
BPZ-KB-6/400
EAN-code
4015081737031
Hoogte
103 mm
Diepte
50.2 mm
Max.(meet)stroom
400 A
Breedte
44.4 mm
Aantal polen
1
Productomschrijving
178400 BPZ-KB-6/400 Aansluitklemmenblok 1-polig, 400A, 6 uitgaande klemmen
1-polig aansluitblok, BPZ-KB, nominale bedrijfsstroom 400 A, voor koperen geleider. Montage op DIN-rail of montageplaat vereist minder tijd voor de bedrading, vereist ongeveer 80% minder ruimte, modulair ontwerp, 1-polige tot 4-polige systemen kunnen worden samengesteld door meerdere blokken te gebruiken. Beschermingsgraad IP10, maximale bedrijfsspanning 1000 V AC, 1500 V DC. Geleverde apparatuur: 1 1-polig klemmenaansluitblok
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2539852 |
| Artikelnummer fabrikant | 178400 |
| EAN-code | 4015081737031 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | BPZ-KB-6/400 |
| Omschrijving | Aansluitklemmenblok 1-polig, 400A, 6 uitgaande klemmen |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 103 mm |
| Diepte | 50.2 mm |
| Max.(meet)stroom | 400 A |
| Breedte | 44.4 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 6 - 185 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 10 - 240 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 7 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,522 kg |
| Afmeting verpakking | 0,052 x 0,046 x 0,105 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 83,41 per 1 st |
Downloads
Onderdelenlijst/explosietekening
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Artikel bevat 1 st