Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-4-12/160
Brutoprijs
92,00
Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-4-12/160
Ons artikelnummer
4428423
Artikelnummer fabrikant
EP-500560
Type nummer
BPZ-KB-4-12/160
EAN-code
9010653019411
Hoogte
49.7 mm
Diepte
104.5 mm
Max.(meet)stroom
160 A
Breedte
163.2 mm
Aantal polen
4
Productomschrijving
EP-500560 AANSLUITKLEMMENBLOK 4-POLIG, 160A, 12 AANSLUITKLEMMEN, B=164MM
Eaton Switchgear accessories BPZ-KB-4-12/160 Aansluitklemmenblok 4-polig, 160A, 12 aansluitklemmen, B=164mm
4-polig klemmenaansluitblok, BPZ-KB, nominale bedrijfsstroom 160 A, montage op DIN-rail en montageplaat, max. bedrijfsspanning 690V AC/DC, kabeldoorsnede tot 70mm², Geleverde apparatuur: 1x 4-polige klemmenaansluitblok
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4428423 |
| Artikelnummer fabrikant | EP-500560 |
| EAN-code | 9010653019411 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | BPZ-KB-4-12/160 |
| Omschrijving | Aansluitklemmenblok 4-polig, 160A, 12 aansluitklemmen, B=164mm |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 49.7 mm |
| Diepte | 104.5 mm |
| Max.(meet)stroom | 160 A |
| Breedte | 163.2 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 1.5 - 50 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 2.5 - 70 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 12 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,63 kg |
| Afmeting verpakking | 0,107 x 0,165 x 0,052 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st