Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-2/8/125
Brutoprijs
47,51
Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-2/8/125
Ons artikelnummer
2539850
Artikelnummer fabrikant
178398
Type nummer
BPZ-KB-2/8/125
EAN-code
4015081737017
Hoogte
91 mm
Diepte
51.2 mm
Max.(meet)stroom
125 A
Breedte
27 mm
Aantal polen
1
Productomschrijving
178398 BPZ-KB-2/8/125 Aansluitklemmenblok 1-polig, 125A, 2+8 uitgaande klemmen
Eaton Switchgear accessories BPZ-KB-2/8/125 Aansluitklemmenblok 1-polig, 125A, 2+8 uitgaande klemmen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2539850 |
| Artikelnummer fabrikant | 178398 |
| EAN-code | 4015081737017 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | BPZ-KB-2/8/125 |
| Omschrijving | Aansluitklemmenblok 1-polig, 125A, 2+8 uitgaande klemmen |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 91 mm |
| Diepte | 51.2 mm |
| Max.(meet)stroom | 125 A |
| Breedte | 27 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 1.5 - 25 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 1.5 - 35 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 10 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,137 kg |
| Afmeting verpakking | 0,053 x 0,029 x 0,093 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 47,51 per 1 st |
Downloads
Onderdelenlijst/explosietekening
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Artikel bevat 1 st