Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-12/250
Brutoprijs
132,62
Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-12/250
Ons artikelnummer
2541114
Artikelnummer fabrikant
184977
Type nummer
BPZ-KB-12/250
EAN-code
4015081804030
Hoogte
81 mm
Diepte
50 mm
Max.(meet)stroom
250 A
Breedte
232 mm
Aantal polen
4
Productomschrijving
184977 BPZ-KB-12/250 Voedingsblok met stekerverbindingen 4P 250A, afgaand 12x 1-fase / 6x 3
4-fasige hoofdrail, BPZ-KB-12/250, 6 afgaande bedradingen per fase, 24 nulleider afgaande bedradingen, 250 A hoofdrail voor het voeden van een reeks modulaire apparaten, maximale nominale bedrijfsstroom per afgaande bedrading is 63 A; elke stekker sluit automatisch voor maximale veiligheid. Geen risico op direct contact, conform IP20; B x H x D: 232 mm x 84 mm x 51 mm; meegeleverde apparatuur: een 4-fasige rail
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2541114 |
| Artikelnummer fabrikant | 184977 |
| EAN-code | 4015081804030 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | BPZ-KB-12/250 |
| Omschrijving | Voedingsblok met stekerverbindingen 4P 250A, afgaand 12x 1-fase / 6x 3 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 81 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Max.(meet)stroom | 250 A |
| Breedte | 232 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 1.5 - 10 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 6 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 55 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,57 kg |
| Afmeting verpakking | 0,052 x 0,234 x 0,083 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 132,62 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Artikel bevat 1 st