Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-10/175
Brutoprijs
58,07
Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-10/175
Ons artikelnummer
2059131
Artikelnummer fabrikant
102715
Type nummer
BPZ-KB-10/175
EAN-code
4015081025756
Hoogte
71 mm
Diepte
43 mm
Max.(meet)stroom
175 A
Breedte
45 mm
Aantal polen
1
Productomschrijving
102715 BPZ-KB-10/175 Aansluitklemmenblok 1-polig, 175A, 10 uitgaande klemmen
1-polig klemmenaansluitblok, BPZ-KB, nominale bedrijfsstroom 175 A, voor koperen geleider. Montage op DIN-rail of montageplaat, UL-listed, vereist minder tijd voor de bedrading, vereist ongeveer 80% minder ruimte. Modulair ontwerp, 1-polige tot 4-polige systemen kunnen worden samengesteld door meerdere blokken te gebruiken. Beschermingsgraad IP20, maximale bedrijfsspanning 1000 V AC, 1500 VDC. Geleverde apparatuur: 1 1-polig klemmenaansluitblok
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2059131 |
| Artikelnummer fabrikant | 102715 |
| EAN-code | 4015081025756 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | BPZ-KB-10/175 |
| Omschrijving | Aansluitklemmenblok 1-polig, 175A, 10 uitgaande klemmen |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 71 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Max.(meet)stroom | 175 A |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 2.5 - 70 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 2.5 - 70 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 11 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 62 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,23 kg |
| Afmeting verpakking | 0,045 x 0,047 x 0,073 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 58,07 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Artikel bevat 1 st