Eaton - Inbouwunit met mespatroonhouders/veilighedenlastscheiders - EP22XNH001-OG
Brutoprijs
105,34
Eaton - Inbouwunit met mespatroonhouders/veilighedenlastscheiders - EP22XNH001-OG
Ons artikelnummer
1212647
Artikelnummer fabrikant
184527
Type nummer
EP22XNH001-OG
EAN-code
4015081785667
Aantal polen
3
Aantal mespatroonhouders
1
Aantal NH-veiligheidslastscheider
1
Meeschakelende nul
Nee
Nom. (meet)stroom
160 A
Productomschrijving
184527 EP22XNH001-OG Inbouwmodule EP, 1x XNH00, 3P, MP, HxB=300x250mm
EP..XNH00… montageset, bestaande uit montageplaat en blanco plaat; voor NH-zekeringlastscheiders XNH00 grootte 160A; kunststof blanco plaat; RAL 9002; montageplaat: plaatstaal (2 mm); verzinkt; geschikt voor standaard veldinstallatiesysteem EP
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1212647 |
| Artikelnummer fabrikant | 184527 |
| EAN-code | 4015081785667 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met mespatroonhouders/veilighedenlastscheiders |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy EP system |
| Type nummer | EP22XNH001-OG |
| Omschrijving | Inbouwmodule EP, 1x XNH00, 3P, MP, HxB=300x250mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Aantal mespatroonhouders | 1 |
| Aantal NH-veiligheidslastscheider | 1 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 160 A |
| Breedte | 250 mm |
| Montagewijze | Montageplaat |
| DIN-grootte | NH00 |
| Met afdekking | Ja |
| Hoogte | 300 mm |
| Diepte | 65 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,9 kg |
| Afmeting verpakking | 0,067 x 0,252 x 0,302 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 105,34 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Artikel bevat 1 st