Eaton - HRC zekering - FUSE 1600A 690V 3TN/110 AR UC
Brutoprijs
558,95
Eaton - HRC zekering - FUSE 1600A 690V 3TN/110 AR UC
Ons artikelnummer
2538830
Artikelnummer fabrikant
170M6219
Type nummer
FUSE 1600A 690V 3TN/110 AR UC
EAN-code
5996516018415
Zekeringmaat volgens IEC 60269
3
Type stroom
AC
Nom. (meet)spanning AC
690 V
Nom. (meet)stroom
1600 A
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
aR
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
170M6219 FUSE 1600A 690V 3TN/110 AR UC Zekering, hoge snelheid, 1600 A, AC 690 V, 200 kA, DIN 3, 76 x 90 x 13
High speed square-body zekering, spanningsclassificatie: 690 V (IEC), 700 V (UL), stroomwaarde: 1600 A, zekering maat: 3, zekeringmelder: Bovenkenmelder, zekering vorm: Square-body, gecentreerde boutaansluiting met slobgat, DIN 43653, TN/110 type T indicator voor micro, gebruikscategorie: aR (beveiliging van semiconductors)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2538830 |
| Artikelnummer fabrikant | 170M6219 |
| EAN-code | 5996516018415 |
| Artikelklasse (ETIM) | HRC zekering |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann High Speed Square Body |
| Type nummer | FUSE 1600A 690V 3TN/110 AR UC |
| Omschrijving | Zekering, hoge snelheid, 1600 A, AC 690 V, 200 kA, DIN 3, 76 x 90 x 13 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | 3 |
| Type stroom | AC |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. (meet)stroom | 1600 A |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Afschakelvermogen | 200 kA |
| Kleurcode | Geen |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 160 W |
| Bevestigingsgaten | M10 |
| Hart op hart afstand aansluitingen | 108 mm |
| Smeltveiligheid systeem volgens IEC 60269 | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 136 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,485 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,097 x 0,078 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 558,95 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
Artikel bevat 1 st