Eaton - HRC zekering - FUSE 1100A 690V 3/80 AR UC
Brutoprijs
325,79
Eaton - HRC zekering - FUSE 1100A 690V 3/80 AR UC
Ons artikelnummer
2538717
Artikelnummer fabrikant
170M6015
Type nummer
FUSE 1100A 690V 3/80 AR UC
EAN-code
5996516017302
Zekeringmaat volgens IEC 60269
3
Type stroom
AC
Nom. (meet)spanning AC
690 V
Nom. (meet)stroom
1100 A
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
aR
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
170M6015 FUSE 1100A 690V 3/80 AR UC Zekering, hoge snelheid, 1100 A, AC 690 V, 200 kA, DIN 3, 76 x 76 x 10
High speed square-body zekering, spanningsclassificatie: 690 V (IEC), 700 V (UL), stroomwaarde: 1100 A, zekering maat: 3, zekeringmelder: Bovenkenmelder, zekering vorm: Square-body, gecentreerde boutaansluiting met slobgat, DIN 43653, /80 visuele indicator, gebruikscategorie: aR (beveiliging van semiconductors)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2538717 |
| Artikelnummer fabrikant | 170M6015 |
| EAN-code | 5996516017302 |
| Artikelklasse (ETIM) | HRC zekering |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann High Speed Square Body |
| Type nummer | FUSE 1100A 690V 3/80 AR UC |
| Omschrijving | Zekering, hoge snelheid, 1100 A, AC 690 V, 200 kA, DIN 3, 76 x 76 x 10 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | 3 |
| Type stroom | AC |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. (meet)stroom | 1100 A |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Afschakelvermogen | 200 kA |
| Kleurcode | Geen |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 130 W |
| Bevestigingsgaten | M10 |
| Hart op hart afstand aansluitingen | 78 mm |
| Smeltveiligheid systeem volgens IEC 60269 | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 136 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,136 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,097 x 0,078 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 325,79 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
Artikel bevat 1 st