Eaton - HRC zekering - FUSE 100A 1000V 1*KN/110 AR
Brutoprijs
181,90
Eaton - HRC zekering - FUSE 100A 1000V 1*KN/110 AR
Ons artikelnummer
2538119
Artikelnummer fabrikant
170M3968
Type nummer
FUSE 100A 1000V 1*KN/110 AR
EAN-code
5027590450676
Zekeringmaat volgens IEC 60269
Overig
Type stroom
AC
Nom. (meet)spanning AC
1000 V
Nom. (meet)stroom
100 A
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
aR
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
170M3968 FUSE 100A 1000V 1*KN/110 AR Zekering, hoge snelheid, 100 A, AC 1000 V, 150 kA, compact DIN 1, 43 x
Zekering, zekeringelement, hoge snelheid, 100 A, AC 1000 V, compact DIN 1, 43 x 61 x 138 mm, aR, DIN, IEC, enkele melder, square-body met gecentreerde boutaansluiting (slobgat), kenmelder type K voor microschakelaar, halfgeleiderbeveiliging, DIN 43653, IEC 60269-4, afschakelvermogen 150 kA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2538119 |
| Artikelnummer fabrikant | 170M3968 |
| EAN-code | 5027590450676 |
| Artikelklasse (ETIM) | HRC zekering |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann High Speed Square Body |
| Type nummer | FUSE 100A 1000V 1*KN/110 AR |
| Omschrijving | Zekering, hoge snelheid, 100 A, AC 1000 V, 150 kA, compact DIN 1, 43 x |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | Overig |
| Type stroom | AC |
| Nom. (meet)spanning AC | 1000 V |
| Nom. (meet)stroom | 100 A |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Afschakelvermogen | 125 kA |
| Kleurcode | Geen |
| Uitvoering kenmelder | Middenkenmelder |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 35 W |
| Bevestigingsgaten | M10 |
| Hart op hart afstand aansluitingen | 106 mm |
| Smeltveiligheid systeem volgens IEC 60269 | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 65 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 6 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,292 x 0,144 x 0,064 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 181,90 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie document/presentatiebestand
CAD object
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
Artikel bevat 1 st