Eaton - Groepenkast, leeg - EWK-G24/31
Productomschrijving
193162 EWK-G24/31 Wandverdeler EWK 96TE, BxHxD=550x650x230mm, IP31, Klasse 2, wit, draai
EWK-wandverdeler inclusief standaard montage-eenheden, 96 MU voor modulaire DIN-apparaten, kunststof beschermkap, verzinkte montagerails van hoogwaardig staal, compacte behuizingsafmetingen, aangezien de diepte slechts 230 mm is, nominale bedrijfsstroom max. 160A, voor directe montage aan de muur, IP31-beschermingsgraad volgens norm IEC/EN 62208, beschermingsklasse 2, isolatiebescherming, verstelbare scharnieren voor het eenvoudig veranderen van de greep van de deur, zeer stevig, deur 1 vleugel, 1 clip-in, kabeldoorvoer mogelijk via F3A-2K-flenzen (niet inbegrepen), inclusief N-klem: 2 x (6 x 2,5-16 mm² + 21 x 1,5-4 mm²), inclusief PE-klem: 2 x (6 x 2,5-16 mm² + 21 x 1,5-4 mm²), kleur: wit, RAL 9016
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2542594 |
| Artikelnummer fabrikant | 193162 |
| EAN-code | 9010238007451 |
| Artikelklasse (ETIM) | Groepenkast, leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Basic EWK |
| Type nummer | EWK-G24/31 |
| Omschrijving | Wandverdeler EWK 96TE, BxHxD=550x650x230mm, IP31, Klasse 2, wit, draai |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal rijen | 4 |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Hoogte | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Inbouwdiepte | 230 mm |
| Met DIN-rail | Ja |
| Met montageplaat | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP31 |
| Soort afdekking | Deur |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Inwendige diepte | 128 mm |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Enkel |
| Type sluiting | Overig |
| Inbouwhoogte | 650 mm |
| Inbouwbreedte | 550 mm |
| Aard-verbindingsblok | Ja |
| Nulleider verbindingsblok | Ja |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| UV-bestendig | Nee |
| Verzegelbaar | Ja |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Aantal openingen voor stopcontacten | 0 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 7 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 18,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,232 x 0,552 x 0,652 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 639,00 per 1 st |
Downloads
193162_ldc.eps
193162_ldo.eps
193162_rdo.eps
Onderdelenlijst/explosietekening
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
CAD object
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Tekening met maten
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/71/7189/7189570e4ca01c5dcc31ffb1b2110d76.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/fe/fe0a/fe0a29ecc5c82f806dc1c6ad628e9659.pdf
Artikel bevat 1 st