Eaton - Frequentieregelaar =< 1 kV - DC1-344D1FN-A66OE1
Aanbevelingen
Productomschrijving
199431 DC1-344D1FN-A66OE1 Frequentieregelaar U/f, SLV; DC1 E2 3~/3~400V 4,1A 1,5kW IP66
Frequentieregelaar, familie (bijv. DIL): DC1, nominale bedrijfsspanning: Ue = 400 V AC, 3-fase, 480 V AC, 3-fase, uitgangsspanning met Ve: U2 = 400 V AC, 3-fase, 480 V AC, 3-fase, voedingsspanning (50/60 Hz): ULN = 380 (-10 %) - 480 (+10 %) V, nominale bedrijfsstroom bij 150 % overbelasting: Ie = 4,1 A, opmerking: Nominale bedrijfsstroom bij een max. bedrijfsfrequentie van 6 kHz en een omgevingstemperatuur van +40 °C, opmerking: Overbelastingscyclus gedurende 60 s elke 600 s, nominaal motorvermogen opmerking: voor normaal intern en extern geventileerde vierpolige driefasige asynchrone motoren met 1500 omw/min bij 50 Hz en 1800 omw/min bij 60 Hz
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Frequentieregelaar =< 1 kV" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3334758 |
| Artikelnummer fabrikant | 199431 |
| EAN-code | 4015081978205 |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Eaton |
| Serie | DC1 |
| Type nummer | DC1-344D1FN-A66OE1 |
| Omschrijving | Frequentieregelaar U/f, SLV; DC1 E2 3~/3~400V 4,1A 1,5kW IP66 |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 1.5 kW |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Max. uitgangsfrequentie | 500 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 1.5 kW |
| Breedte | 161 mm |
| Met bedieningselement | Ja |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met optische interface | Nee |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Hoogte | 232 mm |
| Diepte | 162 mm |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 10 % |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Max. uitgangsspanning | 500 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 4.1 A |
| Aantal analoge uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal digitale ingangen | 4 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Opgenomen vermogen | 66.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 26 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,164 x 0,163 x 0,234 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 770,11 per 1 st |
Downloads
CAD object
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Handleiding
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Productvideo
Handleiding
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/ac/ace9/ace9c7d455fe166cbda78242ec2db201.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c2/c240/c240438c87d44bbc0e08ef919d337079.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/70/7059/7059ad4800bd8894bd0995b8dc567e9b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/2a/2a69/2a69eebfb7eb1ddd36c228fe673fc6ec.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/fb/fbed/fbed84b1cdaf5a7af7d172bbf7e592c3.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/31/310c/310cb6b10497fecdee17a4ea6f01ff39.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/2a/2a7c/2a7ca6224b5ddc6fbc0b4a2cf9d5d1cc.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b2/b248/b248a0ef6bf59912dc52130af77c16c8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/ab/aba1/aba1afea17030a9e62aeeb68d2928d8b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a8/a820/a820f17e12d9e8fccb74d4eb3b9f30e2.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/47/4798/47980dfb6933810d49725852a08bc80c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/03/035e/035eb77a45b35571850f2dacfdf94e40.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/4e/4e7d/4e7d94fd070020a1ed3ea152119a5cc4.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8ad/d8ada42d04cf5ec62db6e6bf58a90f4e.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/79/7969/796945cd2b5cdcf4bbfdd7844559f059.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e4/e4c8/e4c8ceb227a7f751f105cfdb265cd560.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c0/c040/c040676213808ee89f281b54f37f7b8d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b5/b542/b542520085e425724dd2b83d21b2777c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/2c/2c36/2c3687ac0159f2640ff2ba04d9b4048a.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0d/0df8/0df8d28126ffd82668db410ffafa0a49.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/96/96fa/96fac6b979942f468db4279c12d9ab62.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/ab/ab1a/ab1a3ba9de5b74977c4ff7d5452bf9f2.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a5/a55d/a55d50d1be431dbf621c4290540f7da1.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/1f/1f61/1f619e049f9461a9280d7c53b4eee1de.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/248b/248b3383bf942794f1b2d3b790e5af42.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0f/0fdf/0fdfe6e1b23d19aa5d2ecdc8d1c5e955.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bd/bd37/bd37f9b7ed3ac45d177eacc8ec7b7f77.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3b/3b2e/3b2e57200e207f12e7b0d9d309c60fac.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/38/3867/386725fdbe223842b08a5e700bf9bf84.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8d/8db4/8db4311aff377b58d1646e2771910593.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/cf/cf95/cf95ffc96e113509579214e3e0887bd0.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/48/4899/4899827e5d3b7303e9333a6b94129072.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b4/b498/b498e4892b223d7afd78f51984c59e06.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c9/c9e1/c9e18c0d04d6c13908ebb13db0526406.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a5/a59f/a59f8bee2681ed8bf9d966041e789b28.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/1a/1ab9/1ab9f6a89c26108b6b4bc34b97d53c6d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/07/0760/0760c2808d13975d51f6e50d18b225e2.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6f/6f6c/6f6ca093c2c74a953787a1d57244bdce.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/01/0132/01328bc25e52aa99b047936cfa261390.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c6/c658/c6584fa6ea59e23c92541a8c33d1d1b1.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8b/8b3f/8b3f1d407ae6b057abcf53bd82a15453.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/21/2137/21376b43ce5f37b5ad3c04fe9331bd22.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/7e/7e8f/7e8f332fde4315651adc6cfea82ba675.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e6/e665/e66551f77ecbfeaec09704c0cadcce5d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/19/19eb/19ebd63ce6fe8f35891aa215004a6478.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e5/e521/e52162257911dce74cd3a947c00dcb67.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2477/2477d7a2099d14fa7edecbb3963bcfed.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/60/601a/601a80d6c423c507f2173eba88df1aea.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c9/c9b8/c9b8a574d426bb023db4305a0b26b46d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/32/32c0/32c0c0a3b8c00e865c6ade46ef83ba24.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f8/f8e6/f8e6ca1a5c33a086254539a5eead7687.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/67/6707/67077189da4fd0e3cc9f2827cc740170.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8f/8ff5/8ff551a519f1a05ec5f0dfe58c9a7712.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d1/d167/d167495801419201dd4959928e3aab52.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/38/38f9/38f9e819c041d3a2203749fc98d3c0c0.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/66/6688/6688451ceaae85609773b2fffe44ec10.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/7a/7a24/7a24ed2cd5ef8af46e7d887246db0ead.zip
Artikel bevat 1 st