Eaton - Frequentieregelaar =< 1 kV - DC1-1D5D8NB-A20CE1
Ons artikelnummer
2541394
Artikelnummer fabrikant
185771
Type nummer
DC1-1D5D8NB-A20CE1
EAN-code
4015081812707
Netspanning
110 - 115 V
Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning
1.1 kW
Aantal fasen ingang
1
Aantal fasen uitgang
3
Netfrequentie
50/60 Hz
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
185771 DC1-1D5D8NB-A20CE1 Frequentieregelaar U/f, SLV; DC1 E1 1~115V/3~230V 5,8A 1,1kW IP20
Eaton DC1 DC1-1D5D8NB-A20CE1 Frequentieregelaar U/f, SLV; DC1 E1 1~115V/3~230V 5,8A 1,1kW IP20
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Frequentieregelaar =< 1 kV" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2541394 |
| Artikelnummer fabrikant | 185771 |
| EAN-code | 4015081812707 |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Eaton |
| Serie | DC1 |
| Type nummer | DC1-1D5D8NB-A20CE1 |
| Omschrijving | Frequentieregelaar U/f, SLV; DC1 E1 1~115V/3~230V 5,8A 1,1kW IP20 |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Netspanning | 110 - 115 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 1.1 kW |
| Aantal fasen ingang | 1 |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Max. uitgangsfrequentie | 500 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 1.1 kW |
| Breedte | 107 mm |
| Met bedieningselement | Ja |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met optische interface | Nee |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 231 mm |
| Diepte | 152 mm |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 10 % |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Max. uitgangsspanning | 250 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 5.8 A |
| Aantal analoge uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal digitale ingangen | 4 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 44 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,424 kg |
| Afmeting verpakking | 0,222 x 0,143 x 0,265 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 640,26 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Productvideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Instructievideo
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
3D / BIM object
Handleiding
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
CAD object
CAD object
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Productvideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Instructievideo
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
3D / BIM object
Handleiding
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Artikel bevat 1 st