Eaton - Drukschakelaar - MCS11
Brutoprijs
153,16
Eaton - Drukschakelaar - MCS11
Ons artikelnummer
1044184
Artikelnummer fabrikant
088527
Type nummer
MCS11
EAN-code
4015080885276
Geschikt als wacht
Ja
Geschikt als 2-puntsregelaar
Ja
Geschikt als begrenzer
Nee
Max. bedrijfsdruk
15000 hPa
Inschakeldruk
0 - 10.4 bar
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
088527 MCS 11 1P 10A 0,5 -11,0 BAR DRUKSCHAKELAAR
Eaton MCS drukkschakelaars MCS11 Drukschakelaars, 1W, 15bar
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1044184 |
| Artikelnummer fabrikant | 088527 |
| EAN-code | 4015080885276 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | MCS drukkschakelaars |
| Type nummer | MCS11 |
| Omschrijving | Drukschakelaars, 1W, 15bar |
| Land van Oorsprong | MA |
Technisch
| Geschikt als wacht | Ja |
| Geschikt als 2-puntsregelaar | Ja |
| Geschikt als begrenzer | Nee |
| Max. bedrijfsdruk | 15000 hPa |
| Inschakeldruk | 0 - 10.4 bar |
| Breedte | 60 mm |
| Uitschakeldruk | 0 - 11 bar |
| Max. testdruk | 32 bar |
| Bezwijkdruk | 90 bar |
| Mediumtemperatuur | 25 - 80 °C |
| Uitvoering drukaansluiting | R 1/4" |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 0 - 230 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 0 - 230 V |
| Nom. spanning Ue bij DC | 0 - 110 V |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 0 |
| Met handbediening | Nee |
| Met handmatige in-/uitschakeling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Elektronische uitvoering | Nee |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 111 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Aansluiting | Binnendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Draadmaat | 1/4" |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Max. werkdruk | 15000 hPa |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,383 kg |
| Afmeting verpakking | 0,098 x 0,062 x 0,113 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 153,16 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st