Eaton - Drukknop frontelement (paddenstoel) - M22-PVT30
Aanbevelingen
Productomschrijving
197536 M22-PVT30 NOOD-UIT, rood, 30 mm, 5mm, draaiontgrendeld, onverlicht, 22,5 mm mont
Noodstop-/nooduit-drukknop, assortiment: RMQ-Titan, los apparaat, uitvoering: paddenstoelvormig, Diameter: 30 mm, Verlichting: niet verlicht, Draaiontgrendelfunctie, Beschrijving: Manipulatieveilig volgens ISO 13850/EN 418, Kleur paddenstoelkop: rood, Kleur basis: geel, Beschermingsgraad: IP65, IP66, IP69, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, Afmetingen voorzijde: 35, Instructies: Max. aantal contacten: vier M22-(C)K01, ...10 of twee M22-(C)K02, …20, …11, Normen: EN 50581:2012, EN 60947-5-1:2017, EN 60947-5-5:1997 + A1:2005 + A11:2013 + A2:2017, EN ISO 13850:2015, Machinerichtlijn 2006/42/EC
| EAN-code | 4015081942527 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukknop frontelement (paddenstoel) |
| Merk | Eaton |
| Serie | RMQ M22 |
| Type nummer | M22-PVT30 |
| Omschrijving | NOOD-UIT, rood, 30 mm, 5mm, draaiontgrendeld, onverlicht, 22,5 mm mont |
| Land van Oorsprong | MA |
Technisch
| Kleur knop | Rood |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Diameter kap | 30 mm |
| Gatdiameter | 22.5 mm |