Eaton - Documenthouder (kast/lessenaar) - XAB4
Brutoprijs
29,26
Eaton - Documenthouder (kast/lessenaar) - XAB4
Ons artikelnummer
2059428
Artikelnummer fabrikant
283482
Type nummer
XAB4
EAN-code
4015082834821
Model
Schakelschematas
Materiaal
Kunststof
Geschikt voor bouwbreedte kast
320 mm
Kleur
Grijs
Breedte
265 mm
Productomschrijving
283482 XAB4 Documentatiehouder A4 kunststof zelfklevend
Kunststof tekening houder, DIN-A4, zelfklevend
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2059428 |
| Artikelnummer fabrikant | 283482 |
| EAN-code | 4015082834821 |
| Artikelklasse (ETIM) | Documenthouder (kast/lessenaar) |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | XAB4 |
| Omschrijving | Documentatiehouder A4 kunststof zelfklevend |
| Land van Oorsprong | SE |
Technisch
| Model | Schakelschematas |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 320 mm |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 265 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Transparant | Nee |
| Bevestiging zelfklevend | Ja |
| Hoogte | 40 mm |
| Diepte | 235 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,237 x 0,267 x 0,042 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,26 per 1 st |
Artikel bevat 1 st