Eaton - Digitale schakelklok voor paneelbouw - TSDW2CO-1
Aanbevelingen
Productomschrijving
196849 TSDW2CO-1 Digitale weekschakelklok, Quartz, 2 kanaals, 16A, 230VAC, 2TE
Digitale timer met weekprogramma voor DIN-rail, duoFix- steekklemmen, tekstgeoriënteerde gebruikersbegeleiding op het display, 56 geheugensleuven, interface voor geheugenkaart (pc-programmering), 10 jaar energiereserve (lithiumbatterij), nuldoorgangscircuit voor relaisvriendelijk schakelen en hoge lamplast, AAN/UIT-schakeltijden, circuitselectie, continu AAN / UIT, geïntegreerde bedrijfsurenteller, vakantieprogramma, displayverlichting (kan worden uitgeschakeld), PIN-codering, automatische zomer-/wintertijdomschakeling, 2-kanaals, wisselcontact 16(10) A/250 V~, led 600W (>2 W), Stand-by verbruik ~0,4 W, verzegelbaar doorzichtig deksel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4022311 |
| Artikelnummer fabrikant | 196849 |
| EAN-code | 9008790990458 |
| Artikelklasse (ETIM) | Digitale schakelklok voor paneelbouw |
| Merk | Eaton |
| Serie | xPole |
| Type nummer | TSDW2CO-1 |
| Omschrijving | Digitale weekschakelklok, Quartz, 2 kanaals, 16A, 230VAC, 2TE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail |
| Aantal kanalen | 2 |
| Voedingsspanning | 230 - 240 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 60 Hz |
| Breedte | 35.8 mm |
| Autonomie in uren | 0 |
| Autonomie in jaren | 10 |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 0.5 s |
| Tekstbegeleiding in het display | Ja |
| 60-minuten programma | Nee |
| 24-uurs programma | Ja |
| Weekprogramma | Ja |
| Jaarprogramma | Nee |
| Vakantieprogramma | Ja |
| Impulsprogramma | Nee |
| Cyclusprogramma | Nee |
| Astroprogramma | Nee |
| Toevalsprogramma | Nee |
| Bedrijfsurenmeter | Ja |
| Netsynchronisatie | Nee |
| Kwartsgestuurd | Ja |
| Radiogestuurd | Nee |
| Kortste schakeltijd kanaal 1 | 1 min |
| Kortste schakeltijd kanaal 2 | 1 min |
| Aantal geheugenplaatsen | 56 |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Ja |
| Handbediening | Ja |
| Externe drukcontact ingang | Nee |
| Voorkeuze schakeling | Ja |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Hoogte | 90.1 mm |
| Diepte | 69.2 mm |
| Externe programmering | Ja |
| Incl. geheugenkaart | Nee |
| Radiogestuurd (DCF77) | Nee |
| GPS | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Max. schakelvermogen LED | 600 W |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitgangssignaal | Overig |
| Externe programmering via | Fabrikantspecifiek |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,212 kg |
| Afmeting verpakking | 0,105 x 0,065 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 271,34 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Onderdelenlijst/explosietekening
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st